Benissa
VillaNieuwbouwwoningen
Overzicht
- Meters654m2
- Perceel1.017m2
- Slaapkamers4
- Badkamers5
Slaapkamers:4
Badkamers:5
Keuken:Island
Terras:208m
Air Conditioner
City Views
Vloerverwarming
Floor: 4
Golf
Green Areas
Hospital
Kitchen: Furnished+Appliances
Near Sea
Pergola
Private Garage: 2
Private Parking: 2
School
Sea Views
Distances
- Naar Golf2.6 km
- Naar Het Strand2.2 km
- Naar Voorzieningen22.7 km
- TO AIRPORT91.2 km
Beschrijving
BUITENRUIMTES
De buitenkant van de villa is ontworpen om optimaal te genieten van het mediterrane klimaat. Het beschikt over een privé tuin die een oase van rust en natuurlijke schoonheid biedt. Het terras is de perfecte plek om te ontspannen of gasten te vermaken, terwijl de pergola een schaduwrijke ruimte biedt die ideaal is voor de warme zomermiddagen. Het pronkstuk van de buitenkant is het privézwembad, dat uitnodigt om af te koelen en te genieten van de zon in een exclusieve omgeving. Bovendien biedt de garage gemak en veiligheid voor het parkeren van voertuigen.
BINNENRUIMTES
Het interieur van de villa is uitgerust met moderne kenmerken die maximaal comfort garanderen. De woning is voorzien van airconditioning en vloerverwarming, wat het hele jaar door een aangename temperatuur verzekert. Hoogwaardige apparaten zijn geïntegreerd in het ontwerp, wat het dagelijks leven vergemakkelijkt. De indeling van de villa is zorgvuldig gepland, met vier slaapkamers die privacy en persoonlijke ruimte bieden, en vijf badkamers die comfort voor alle bewoners garanderen. De video-intercom voegt een extra niveau van veiligheid en gemak toe.
Energiecertificaat

Plattegronden
Locatie
- Naar Golf
- 2.6 km
- Naar Het Strand
- 2.2 km
- Naar Voorzieningen
- 22.7 km
- TO AIRPORT
- 91.2 km