Benissa
VillaNieuwbouwwoningen
Overzicht
- Meters1.068m2
- Perceel1.587m2
- Slaapkamers4
- Badkamers4
Slaapkamers:4
Badkamers:4
Keuken:Island
Terras:473m
Air Conditioner
Built-In Cabinets
Floor: 2
Golf
Green Areas
Hospital
Mountain Views
Near Sea
Private Garage: 1
Private Parking: 1
School
Sea Views
Distances
- Naar Golf14.1 km
- Naar Het Strand2.7 km
- Naar Voorzieningen3.6 km
- TO AIRPORT91.5 km
Beschrijving
BUITENRUIMTES
De villa beschikt over een ruime privétuin, perfect om te genieten van het mediterrane klimaat. Het terras is een ideale plek om buiten te ontspannen, diners te organiseren of gewoon te genieten van het uitzicht op zee. Bovendien beschikt de woning over een privézwembad, wat een oase van rust en privacy biedt. Het exterieurontwerp is bedoeld om harmonieus in de omgeving te integreren, waardoor een ruimte voor ontspanning en buitenplezier ontstaat.
BINNENRUIMTES
Binnen biedt de villa een modern en functioneel ontwerp. Met vier slaapkamers en vier badkamers is elke ruimte zorgvuldig ontworpen voor comfort en privacy. De slaapkamers zijn voorzien van ingebouwde kasten, die veel opbergruimte bieden. De villa is uitgerust met airconditioning, wat het hele jaar door een aangename sfeer garandeert. De indeling omvat een garage, wat extra gemak en veiligheid biedt.
Energiecertificaat

Plattegronden
Plattegronden en documenten
Locatie
- Naar Golf
- 14.1 km
- Naar Het Strand
- 2.7 km
- Naar Voorzieningen
- 3.6 km
- TO AIRPORT
- 91.5 km