Teulada
VillaNieuwbouwwoningen
Overzicht
- Meters350m2
- Perceel913m2
- Slaapkamers4
- Badkamers4
Slaapkamers:4
Badkamers:4
Keuken:Island
Terras:123m
Air Conditioner
Alarm
Built-In Cabinets
Vloerverwarming
Floor: 2
Golf
Green Areas
Hospital
Near Sea
Private Garage: 1
Private Parking: 1
School
Sea Views
Distances
- Naar Golf2.5 km
- Naar Het Strand1.8 km
- Naar Voorzieningen8.6 km
- TO AIRPORT93.2 km
Beschrijving
BUITENRUIMTES
De buitenkant van de villa is ontworpen om optimaal te genieten van het mediterrane klimaat. Het beschikt over een privétuin die een perfecte groene ruimte biedt om te ontspannen of te genieten van buitenactiviteiten. Het terras is een ideale plek om van het uitzicht op zee te genieten, terwijl het privézwembad een oase van frisheid en plezier biedt tijdens de warme zomerdagen. Bovendien beschikt de villa over een garage, wat comfort en veiligheid voor voertuigen garandeert.
BINNENRUIMTES
Binnenin valt de villa op door zijn functionele indeling en hoogwaardige afwerking. Met vier slaapkamers en vier badkamers is elke ruimte ontworpen om comfort en privacy te bieden. De toevoeging van airconditioning en vloerverwarming zorgt voor een aangename temperatuur het hele jaar door. Ingebouwde kasten in de slaapkamers bieden efficiënte opslag, wat bijdraagt aan een opgeruimde en elegante sfeer.
Energiecertificaat

Plattegronden
Locatie
- Naar Golf
- 2.5 km
- Naar Het Strand
- 1.8 km
- Naar Voorzieningen
- 8.6 km
- TO AIRPORT
- 93.2 km