Villa in Altea
VillaNieuwbouwwoningen
Overzicht
- Meters616m2
- Slaapkamers4
- Badkamers5
Slaapkamers:4
Badkamers:5
Keuken:Island
Terras:144m
Air Conditioner
Alarm
Built-In Cabinets
City Views
Community Garage
Community Garden
Lift
Floor: 3
Golf
Green Areas
Hospital
Kitchen: Furnished+Appliances
Mountain Views
Near Sea
Private Garage: 1
Private Parking: 3
School
Sea Views
Distances
- Naar Golf21.425 km
- Naar Het Strand6 km
- Naar Voorzieningen0.3 km
- TO AIRPORT9.478 km
Beschrijving
Gelegen in de exclusieve plaats Altea, bieden deze eigendommen een unieke woonervaring met een adembenemend uitzicht op zee. Het complex bestaat uit vijf woningen, elk ontworpen om maximaal comfort en privacy te bieden. De beschikbare typologieën omvatten opties van Vrijstaand en Villa, aangepast aan de behoeften van elk gezin. De nabijheid van de luchthaven, op slechts 9,478 km, vergemakkelijkt de toegang tot internationale verbindingen, waardoor deze woningen een ideale keuze zijn voor zowel permanente bewoning als vakantie-uitstapjes.
BUITENRUIMTES
De buitenomgeving van deze eigendommen is gewoonweg spectaculair. Elke woning heeft een privézwembad, perfect om te genieten van het mediterrane klimaat. De ruime terrassen bieden een ideale ruimte om te ontspannen terwijl u de zee bewondert. Bovendien zijn de eigendommen uitgerust met opladers voor elektrische auto's, wat het engagement voor duurzaamheid en modern comfort onderstreept. De gemeenschappelijke tuinen bieden extra ruimte voor buitenrecreatie, wat de rustige en natuurlijke sfeer van het gebied aanvult.
BINNENRUIMTES
Het interieur van deze woningen is ontworpen om maximaal comfort en functionaliteit te bieden. De indelingsopties omvatten woningen met vier of vijf slaapkamers en vijf of zes badkamers, aangepast aan verschillende gezinsbehoeften. De interieurs zijn volledig gemeubileerd en voorzien van de nieuwste apparatuur. Het domoticasysteem zorgt voor een efficiënte woningcontrole, terwijl vloerverwarming en airconditioning het hele jaar door een aangename temperatuur garanderen. Ingebouwde kasten bieden praktische en elegante opslag, en de video-intercom voegt een extra beveiligingsniveau toe.
GEMEENSCHAPPELIJKE RUIMTES
De gemeenschappelijke ruimtes van deze residentie omvatten goed onderhouden tuinen en een gemeenschappelijke garage, wat extra comfort en veiligheid biedt aan de bewoners.
Energiecertificaat

Plattegronden
Locatie
- Naar Golf
- 21.425 km
- Naar Het Strand
- 6 km
- Naar Voorzieningen
- 0.3 km
- TO AIRPORT
- 9.478 km







































