Naar hoofdinhoud gaan

prev Villa in Altea

VillaNieuwbouwwoningen

Ref. NB-XNSSQG7P€2.146.000

prev Villa in Altea

VillaNieuwbouwwoningen

Ref. NB-XNSSQG7P€2.146.000

Overzicht

Uitzicht Op Dorp Sleutelklaar Uitzicht op zee Mountain views
  • Meters
    616m2
  • Slaapkamers
    4
  • Badkamers
    5
  • Slaapkamers:4

  • Badkamers:5

  • Keuken:Island

  • Terras:144m

  • Air Conditioner

  • Alarm

  • Built-In Cabinets

  • City Views

  • Community Garage

  • Community Garden

  • Lift

  • Floor: 3

  • Golf

  • Green Areas

  • Hospital

  • Kitchen: Furnished+Appliances

  • Mountain Views

  • Near Sea

  • Private Garage: 1

  • Private Parking: 3

  • School

  • Sea Views

Distances

  • Naar Golf21.425 km
  • Naar Het Strand6 km
  • Naar Voorzieningen0.3 km
  • TO AIRPORT9.478 km

Beschrijving

Gelegen in de exclusieve plaats Altea, bieden deze eigendommen een unieke woonervaring met een adembenemend uitzicht op zee. Het complex bestaat uit vijf woningen, elk ontworpen om maximaal comfort en privacy te bieden. De beschikbare typologieën omvatten opties van Vrijstaand en Villa, aangepast aan de behoeften van elk gezin. De nabijheid van de luchthaven, op slechts 9,478 km, vergemakkelijkt de toegang tot internationale verbindingen, waardoor deze woningen een ideale keuze zijn voor zowel permanente bewoning als vakantie-uitstapjes.

BUITENRUIMTES

De buitenomgeving van deze eigendommen is gewoonweg spectaculair. Elke woning heeft een privézwembad, perfect om te genieten van het mediterrane klimaat. De ruime terrassen bieden een ideale ruimte om te ontspannen terwijl u de zee bewondert. Bovendien zijn de eigendommen uitgerust met opladers voor elektrische auto's, wat het engagement voor duurzaamheid en modern comfort onderstreept. De gemeenschappelijke tuinen bieden extra ruimte voor buitenrecreatie, wat de rustige en natuurlijke sfeer van het gebied aanvult.

BINNENRUIMTES

Het interieur van deze woningen is ontworpen om maximaal comfort en functionaliteit te bieden. De indelingsopties omvatten woningen met vier of vijf slaapkamers en vijf of zes badkamers, aangepast aan verschillende gezinsbehoeften. De interieurs zijn volledig gemeubileerd en voorzien van de nieuwste apparatuur. Het domoticasysteem zorgt voor een efficiënte woningcontrole, terwijl vloerverwarming en airconditioning het hele jaar door een aangename temperatuur garanderen. Ingebouwde kasten bieden praktische en elegante opslag, en de video-intercom voegt een extra beveiligingsniveau toe.

GEMEENSCHAPPELIJKE RUIMTES

De gemeenschappelijke ruimtes van deze residentie omvatten goed onderhouden tuinen en een gemeenschappelijke garage, wat extra comfort en veiligheid biedt aan de bewoners.

Energiecertificaat

Energiecertificaat
EnergielabelB

Locatie

Naar Golf
21.425 km
Naar Het Strand
6 km
Naar Voorzieningen
0.3 km
TO AIRPORT
9.478 km

Doe een aanvraag