Benijofar
HuisNieuwbouwwoningen
Overzicht
- Meters240m2
- Perceel240m2
- Slaapkamers3
- Badkamers3
Slaapkamers:3
Badkamers:3
Keuken:Parallel
Terras:50m
Air Conditioner
Built-In Cabinets
City Views
Floor: 1
Golf
Green Areas
Hospital
Kitchen: Furnished+Appliances
Near Sea
Private Parking: 1
School
Distances
- Naar Golf4.362 km
- Naar Het Strand8 km
- Naar Voorzieningen0.252 km
- TO AIRPORT49.205 km
Beschrijving
BUITENRUIMTES
De buitenkant van de woning is een ware oase van rust. Het beschikt over een privétuin die een ideale groene ruimte biedt om van de buitenlucht te genieten. Daarnaast is het terras perfect om te ontspannen of gasten te ontvangen, wat extra ruimte biedt voor entertainment. Het pronkstuk van de buitenruimte is het privézwembad, dat een vleugje luxe toevoegt en verfrissende duiken mogelijk maakt op zonnige dagen.
BINNENRUIMTES
Het interieur van de woning is ontworpen om comfort en functionaliteit te maximaliseren. Met drie slaapkamers en drie badkamers is de indeling ideaal voor gezinnen die extra ruimte nodig hebben. De keramische vloeren geven een moderne uitstraling en zijn gemakkelijk te onderhouden. De woning is uitgerust met airconditioning, wat het hele jaar door een aangename sfeer garandeert. De apparaten zijn inbegrepen, wat het dagelijks leven vergemakkelijkt. Bovendien bieden de ingebouwde kasten efficiënte en elegante opslag.
Energiecertificaat

Plattegronden
Plattegronden en documenten
Locatie
- Naar Golf
- 4.362 km
- Naar Het Strand
- 8 km
- Naar Voorzieningen
- 0.252 km
- TO AIRPORT
- 49.205 km