Naar hoofdinhoud gaan

prev Benijofar

HuisNieuwbouwwoningen

Ref. NB-HAUHZCK4 Raadplegen

prev Benijofar

HuisNieuwbouwwoningen

Ref. NB-HAUHZCK4 Raadplegen

Overzicht

Uitzicht Op Dorp
  • Meters
    240m2
  • Perceel
    240m2
  • Slaapkamers
    3
  • Badkamers
    3
  • Slaapkamers:3

  • Badkamers:3

  • Keuken:Parallel

  • Terras:50m

  • Air Conditioner

  • Built-In Cabinets

  • City Views

  • Floor: 1

  • Golf

  • Green Areas

  • Hospital

  • Kitchen: Furnished+Appliances

  • Near Sea

  • Private Parking: 1

  • School

Distances

  • Naar Golf4.362 km
  • Naar Het Strand8 km
  • Naar Voorzieningen0.252 km
  • TO AIRPORT49.205 km

Beschrijving

Gelegen in de charmante gemeente Benijófar, biedt deze vrijstaande woning een rustige en gastvrije omgeving. Met een afstand van 49,205 km tot de dichtstbijzijnde luchthaven is de locatie ideaal voor wie op zoek is naar een balans tussen privacy en toegankelijkheid. De woning is ontworpen om comfort en functionaliteit te bieden, waardoor het een perfecte keuze is voor gezinnen of koppels die ruimte en onafhankelijkheid waarderen.

BUITENRUIMTES

De buitenkant van de woning is een ware oase van rust. Het beschikt over een privétuin die een ideale groene ruimte biedt om van de buitenlucht te genieten. Daarnaast is het terras perfect om te ontspannen of gasten te ontvangen, wat extra ruimte biedt voor entertainment. Het pronkstuk van de buitenruimte is het privézwembad, dat een vleugje luxe toevoegt en verfrissende duiken mogelijk maakt op zonnige dagen.

BINNENRUIMTES

Het interieur van de woning is ontworpen om comfort en functionaliteit te maximaliseren. Met drie slaapkamers en drie badkamers is de indeling ideaal voor gezinnen die extra ruimte nodig hebben. De keramische vloeren geven een moderne uitstraling en zijn gemakkelijk te onderhouden. De woning is uitgerust met airconditioning, wat het hele jaar door een aangename sfeer garandeert. De apparaten zijn inbegrepen, wat het dagelijks leven vergemakkelijkt. Bovendien bieden de ingebouwde kasten efficiënte en elegante opslag.

Energiecertificaat

Energiecertificaat
EnergielabelB

Locatie

Naar Golf
4.362 km
Naar Het Strand
8 km
Naar Voorzieningen
0.252 km
TO AIRPORT
49.205 km

Doe een aanvraag