Polop
HuisNieuwbouwwoningen
Overzicht
- Meters165m2
- Perceel400m2
- Slaapkamers3
- Badkamers3
Slaapkamers:3
Badkamers:3
Keuken:Peninsula
Terras:36m
Built-In Cabinets
Floor: 3
Golf
Green Areas
Hospital
Kitchen: Furnished+Appliances
Mountain Views
Near Sea
Private Parking: 1
School
Sea Views
Solarium (Opt)
Distances
- Naar Golf10.1 km
- Naar Het Strand9 km
- Naar Voorzieningen17.1 km
- TO AIRPORT66.4 km
Beschrijving
BUITENRUIMTES
De woningen vallen op door hun zorgvuldig ontworpen buitenruimtes. Elke woning heeft een privé tuin, perfect om te genieten van de buitenlucht en ontspannende momenten met familie of vrienden. Bovendien bieden de terrassen extra ruimte om te genieten van het mediterrane klimaat en het indrukwekkende uitzicht op zee. Voor degenen die op zoek zijn naar een extra vleugje luxe, is er de optie om een solarium toe te voegen, ideaal om in volledige privacy van de zon te genieten. De aanwezigheid van een privézwembad in elke woning voegt een element van exclusiviteit en comfort toe, waardoor u kunt genieten van verfrissende duiken tijdens de warme zomerdagen.
BINNENRUIMTES
Binnen zijn de woningen uitgerust met porseleinen tegelvloeren die een vleugje elegantie en duurzaamheid toevoegen. De elektrische rolluiken en inbegrepen apparaten maken het dagelijks leven gemakkelijker, terwijl de ingebouwde kasten efficiënte en discrete opslag bieden. De pre-installatie van airconditioning zorgt ervoor dat het huis koel blijft tijdens de warmere maanden. De indeling van de woningen, met drie slaapkamers en drie badkamers, is ontworpen om comfort en functionaliteit te maximaliseren, waardoor een harmonieuze en comfortabele leefomgeving voor alle gezinsleden mogelijk is.
Energiecertificaat

Plattegronden
Plattegronden en documenten
Locatie
- Naar Golf
- 10.1 km
- Naar Het Strand
- 9 km
- Naar Voorzieningen
- 17.1 km
- TO AIRPORT
- 66.4 km