San Javier
HuisNieuwbouwwoningen
Overzicht
- Meters140m2
- Perceel300m2
- Slaapkamers3
- Badkamers3
Slaapkamers:3
Badkamers:3
Keuken:Island
Terras:85m
Built-In Cabinets
City Views
Floor: 2
Golf
Green Areas
Hospital
Kitchen: Furnished+Appliances
Near Sea
Private Parking: 1
School
Solarium
Distances
- Naar Golf1.1 km
- Naar Het Strand5 km
- Naar Voorzieningen6.1 km
- TO AIRPORT36.6 km
Beschrijving
BUITENRUIMTES
De woningen hebben een exterieurontwerp met een privétuin en terras, perfect om te genieten van het mediterrane klimaat. Bovendien beschikt elke woning over een solarium, dat extra buitenruimte biedt om te ontspannen of te socialiseren. Het privézwembad in elke woning voegt een vleugje luxe toe, waardoor u kunt genieten van een verfrissende duik in het comfort van uw eigen huis.
BINNENRUIMTES
Het interieur van de woningen is zorgvuldig ontworpen om maximaal comfort te bieden. Met drie slaapkamers en drie badkamers is elke ruimte geoptimaliseerd voor gezinsleven. De vloeren van porseleinen tegels geven een vleugje elegantie en duurzaamheid. De woningen zijn uitgerust met moderne apparaten en beschikken over elektrische rolluiken en een video-intercom voor meer comfort en veiligheid. Ingebouwde kasten bieden efficiënte opslag, terwijl de voorinstallatie van airconditioning het hele jaar door een aangename omgeving garandeert.
Energiecertificaat

Plattegronden
Plattegronden en documenten
Locatie
- Naar Golf
- 1.1 km
- Naar Het Strand
- 5 km
- Naar Voorzieningen
- 6.1 km
- TO AIRPORT
- 36.6 km






































